SZWAJCARIA BAŁTOWSKA


Specyfikacja ośrodka

Dodatkowe informacje

Stacja narciarska „Szwajcaria Bałtowska” należy do największego w Polsce, całorocznego kompleksu turystycznego. To najnowocześniejszy w regionie ośrodek dla narciarzy. Stok wyposażony jest w infrastrukturę techniczną w postaci systemu sztucznego naśnieżania i odwadniania, a jego oświetlenie pozwala na wydłużenie czasu korzystania z zimowych atrakcji do późnych godzin nocnych.

Na terenie ośrodka działa profesjonalna wypożyczalnia z wysokiej jakości sprzętem narciarskim i snowboardowym renomowanych firmoraz serwis techniczny.
Tych, którzy nigdy nie próbowali swoich sił w narciarstwie lub chcieliby doskonalić swoje umiejętności zapraszamy do szkółki narciarskiej.

SNOWPARK

Na terenie SnowParku znajdują się najpopularniejsze przeszkody charakterystyczne dla tego typu obiektów: poręcz spadowa, box prosty, butter box, box rainbow, box disaster, wallride.

NOCLEGI

Domki wypoczynkowe położone na wzgórzu tuż obok stoku „Szwajcaria Bałtowska” przystosowane są zarówno do przyjęcia grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych. Cztery domki typu willowego, murowane, stylowo wykończone, położone w malowniczym terenie dają możliwość odpoczynku od codziennego zgiełku.
Więcej informacji na stronie www.szwajcariabaltowska.pl w zakładce Noclegi. Rezerwacje noclegów:
Codziennie do godz. 18.00 pod nr telefonu 510-263-896

Oprócz domków wypoczynkowych na terenie Bałtowa i okolic działają gospodarstwa agroturystyczne.
więcej informacji

DODATKOWE ATRAKCJE

Zimą oprócz atrakcji dla narciarzy i snowboardzistów zapraszamy do położonych na terenie kompleksu atrakcji:
- JuraPark (parku dinozaurów),
- Wioska Świętego Mikołaja,
- Kino 5d,
- Rollercoaster
- organizujemy kuligi dla turystów indywidualnych, szkół oraz zimowe imprezy firmowe.

Uwaga! Grupom szkolnym przysługują specjalne rabaty. Prosimy o kontakt z działem informacji i rezerwacji „Szwajcarii Bałtowskiej” 519 346 140.
Szwajcaria Bałtowska
27-423 Bałtów 8a

tel. 519 346 140, 41 264 14 20 (21)

e-mail: info@szwajcariabaltowska.pl
www.szwajcariabaltowska.pl
www.juraparkbaltow.pl